Criminal Case v2.32.2 Mega Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu68 MB
  • ÜreticiPretty Simple
  • Kurulum"criminal-case-hileli-apk-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 5.013 views
program galeri
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Criminal Case oyununu çoğu kişi biliyordur, kısaca özetlemek gerekirse oyunda bir dedektifi kontrol ediyorsunuz ve etraftaki gizemleri ve bulmacaları çözerek suçluyu bulmaya çalışıyorsunuz. İlk başta facebook üzerinden bir oyun olarak piyasaya çıkan bu Criminal Case hileli apk oyunu, şimdi ise mobilde oyuncu toplamaya devam ediyor. Olaylardaki gizemleri teker teker çözerek suçluyu bulmaya adım adım yaklaşacağınız ve kendinizi geliştirerek en iyi dedektif olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Oyun içerisinde maddi olarak zorluklar yaşayabiliyorsunuz, kimi zaman oyunu oynamanız için enerji gerektiğinde oyunu bile oynayamadığınız zamanlar olabiliyor. Bu nedenle sizlere oyunun mega hileli mod apksını sunuyoruz, bu sayede sınırsız para hilesi, sınırsız yıldız ve enerji hilesini kullanabileceksiniz. Hemen indirin ve suçluları ortaya çıkarmaya başlayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ