Dragons: Rise of Berk 1.50.19 Sonsuz Rune Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu87.5 MB
  • ÜreticiLudia Inc.
  • KurulumÖnce oyunu normal olarak indirip ilk eğitimi yapın, sonrasında apkyı kurunuz.
qr code
  • Toplam İndirme : 242 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Çoğunuzun bildiği ve en az bir kere olsun izlediği “Ejderhanı nasıl eğitirsin” filminin bir mobil oyunu olarak düşünebilirsiniz, oyunda filmde de bulunan hıçkırık karakterini yönetiyorsunuz ve anlayacağınız üzere amacınız yeni ejderhalar eğiterek en güçlü ejderhaya sahip olmak olacak. Oyunda bir çok ejderha bulunuyor ve sizin amacınız bu ejderhaları yakalayarak onların yumurtadan çıkıp büyümesini beklemek olacak, kulübenin üzerine tıklayın ve sağ altta bulunan arama yani “Search” kısmına gelerek haritadan istediğiniz bir ejderhayı seçip araştırmak için yola çıkın, ejderhayı bulursanız onun yumurtasının büyümesini bekleyecek ve yeni bir ejderha sahibi olacaksınız.

Oyun seviye mantığı bulunduğu için Dragons: Rise of Berk hileli apk oyununu görevleri yaparak ilerlemelisiniz, görevlerin sonunda hem balık hem de seviye kazanıyorsunuz tabi farklı ödüllerde olabiliyor. Bu balıklar sayesinde ejderhalarınızı besleyecek ve onların büyümesini sağlayacaksınız. Ejderhanızı besleyip büyüttükçe sizde seviye atlayacak ve bu sayede yeni ve daha güçlü ejderhalar bulabilme şansını yakalayacaksınız. Sizde hemen sonsuz rune hileli apkyı kurulum rehberini okuyark indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.