Farming Simulator 16 1.1.1.6.b231116 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 votes, average: 3,63 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu15.5 MB
  • ÜreticiGIANTS Software
  • KurulumÖncelikle Alternatif İndir kısmından obb dosyasını indirerek Rar'ın içindeki "com.giantssoftware.fs16" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 8.780 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Farming Simulator 16 oyununu çoğu kişi biliyordur, mobil oyuncuların severek oynadığı nadir farm oyunlarındandır kendisi. Bu kadar çok sevilmesinin sebebi her şeyi tam anlamıyla ve gerçekçi olarak yansıtması, kendi biçeceğiniz topraklarda ekinlerinizi koyacak ve kurduğunuz çiftlikte para kazanarak çiftliğinizi büyülteceksiniz. Onlarca gerçek markalara ait olan traktörler ve kamyonlar oyunda almanız için sizi bekliyor. Sadece bu da değil diğer iş makinalarıyla da beraber en iyi şekilde çiftliğinizi yönetmeye çalışacaksınız.

Oyunda elde ettiğiniz tahılları satarak para kazanabiliyor ve kendinizi yavaş yavaş geliştirebiliyorsunuz fakat bu yöntemle kazanmaya çalışırsanız gerçekten uzun soluklu bir oyun olacak sizler için, fakat sizin zamanınızı düşündüğümüzden ve kolaylığınızı istediğimizden dolayı oyunun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz şeyleri kolayca satın alabilecek ve oyunda ki en iyi çiftliklerden birini kurabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ