Car Eats Car 3 Para Hilesi – Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu123.3 MB
  • ÜreticiSMOKOKO LTD
  • Kurulum"car-eats-car-3-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 268 views

Güncelleme Tarihi

Car Eats Car 3 para hileli apk oyununda, canavar arabalarla dolu garajınızdan bir araba seçecek ve şehrin huzurunu bozacaksınız. Daha önce sitemizde zaten eski sürümünü yayınlamış olsakta oyunun yeni çıkan bu sürümünde gerçekten eskisine göre büyük yenilikler bulunuyor. Eğer oyunu ilk defa oynayacaksanız merak etmeyin oyun kolay oynanıyor, canavar arabanızı alıyor ve önünüze çıkan her şeyi yiyerek polislerin ve şehrin huzurunu kaçırıyor yani bir kötü olarak iyilere karşı savaşıyorsunuz diyebilirim. Her bölümde size yeni bir aksiyon yaşatan bu oyunda kontroller klasik olarak solda direksiyon ve sağda gaz fren şeklindedir.

Oyunda bazen bölümlerde arabaları parçalıyor bazen ise sadece engelleri geçip engebeli yollar üzerinden bitişe ulaşmaya çalışıyorsunuz. Eğer bölümde ne kadar fazla skor toplarsanız bölüm sonunda o kadar çok para kazanıyor ve bu sayede yeni canavar arabalarınızı alabiliyor veya var olan arabanızın özelliklerini yükseltip onu geliştirebiliyorsunuz. Fakat verdiğimiz Car Eats Car 3 Apk dosyasını indirerek para hileli olarak oyunu oynayabilir ve bu sayede dilediğiniz aracı satın alıp geliştirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.