FRAG Pro Shooter 1.6.8 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu105.1 MB
  • ÜreticiOh BiBi
  • Kurulum"frag-pro-shooter-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 776 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

FRAG Pro Shooter hileli apk oyunu clash royale oyununa benzemesi sayesinde daha çok popülerlik elde etmiş fakat daha farklı bir oyundur, aynı mantık olarak başlıyorsunuz destenizi dizdikten sonra oyuna geçiyor ve elinizdeki kartlarla karşıdaki 3 alanı yok etmeye ve kendi alanlarınızı korumaya çalışıyorsunuz. Fakat bu oyunda farklı olarak sadece kartı atıp beklemek yerine bu kartları kontrol edebiliyorsunuz, fps modu olarak düşünebilirsiniz kullandığınız bütün kartlardaki karakterleri vb. kendiniz yönetiyorsunuz.

Oyunu arkadaşlarınız la oynama şansınız da bulunuyor, bu sayede isterseniz 2v2 savaşlara katılabiliyor ve arkadaşınızın destesiyle güçlerinizi birleştirerek daha iyi savaşlar ortaya çıkartabiliyorsunuz. Neredeyse birebir Clash Royale mantığıyla işleyen fakat bu karakter yönetimi kart yönetimi olayları sayesinde fps moduyla daha da eğlenceli olan ve kendisini aksiyon oyunu haline getiren bu oyunu sitemizden frag pro shooter para hileli apk olarak indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.