Frozen Free Fall v9.0.4 Sonsuz Can Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu132.5 MB
  • ÜreticiDisney
  • Kurulum"frozen-free-fall-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 275 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Frozen Free Fall oyunu Candy Crush Saga tarzında bir beceri oyunudur. Eşleştirme oyunu olan bu oyunda diğer oyunlardan pek bir farkı olmadığını söyleyebilirim fakat grafikleri ve teması onu oynanabilir kılıyor. Disney’in özel yapımı olan bir oyun olduğu için sevenlerinin çok olduğu bu oyunda aynı renkteki buzları eşleştirerek onları patlatıp oyunun size verdiği görevleri yerine getirerek bölümleri geçmeye çalışacağınız bir oyun olacak. Puan hedefinizi yapmaya çalışırken size hamle sınırlamaları verilecek ve siz bunları geçmeden hedefe ulaşmak zorunda kalacaksınız.

Oyunda can sınırı bulunduğu için para yatırmadığınız sürece oyunu istediğiniz kadar oynayamıyorsunuz, biz bunu düşünerek siz oyunu dilediğiniz gibi oynayabilin diye sonsuz can hileli apkyı sizlere sunuyoruz. Bu sayede Frozen Free Fall apk oyununu kaybettiğinizde hiç canınız azalmayacak şekilde oynayabilir ve yüksek skorlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hamle sayısını ne kadar az harcayıp bölümü bitirirseniz o kadar fazla puana sahip olabildiğiniz bu oyunu sizde hemen can hileli apk olarak indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.