Grow Empire: Rome Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,80 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu78.8 MB
  • ÜreticiGames Station
  • Kurulum"grow-empire-rome-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.123 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Grow Empire: Rome bir strateji oyunudur ve bu oyunda kendi imparatorluğunuzu kuracak ve yöneteceksiniz. Oyunun en güzel yanlarından birisi de 3 boyutlu grafiklere sahip olması, bu sayede oyunun eğlencesini daha iyi anlıyor ve savaş hissini sonuna kadar yaşıyorsunuz. Tabii ki de oyundaki tek krallık siz değilsiniz ve diğer krallıklara karşı savaş içerisinde olacaksınız. Sizin amacınız topraklarınızı genişleterek en iyi askerlere sahip olmaya çalışmak ve diğerleriyle amansız mücadelede hayatta kalıp kendinizi en tepeye taşımak olacak.

Sizin amacınız kaleleri kuşatmak olacağı için adamlarınızı en iyi şekilde konumlandırmalı ve stratejinizi iyi ayarlamalısınız. Başlangıçta zorluk çekebilirsiniz çünkü diğer imparatorluklardan hem bölge olarak hemde asker olarak oldukça geri durumda oluyorsunuz fakat savaşarak yeni yerler kazanıyor ve kaleler kuşatarak para kazanıyorsunuz. Fakat sizleri düşündüğümüz için Grow Empire: Rome para hileli apksını sizlere sunuyoruz, bu sayede oyunda sınırsız parayla istediğiniz askeri ordunuza katabilecek ve dilediğiniz gibi kaleleri kolayca kuşatabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ