HAJWALH LINE 1.2.4 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu624.7 MB
  • Üreticihamza ahmad alheet
qr code
  • Toplam İndirme : 334 views

Güncelleme Tarihi

HAJWALH LINE para hileli apk oyunu, Arabistan’ın çöllerinde ve sokaklarında dilediğiniz gibi araba kullanacağınız bir oyundur. Oyun gerçekten büyük bir harita barındırdığı için her geçen gün daha da çok oynayasınız ve arabanızla birlikte haritadaki diğer yerleri keşfedesiniz geliyor. Oyunun en güzel yanlarından birisi ise araba çeşitliliğinin fazla olmasının yanında bir de istediğiniz arabaya modifiye yapıp neredeyse bütün parçalarını değiştirebilme olanağı sağlaması. Haritada bulunan garaj simgelerine giderek arabanızı garaja park edin ve istediğiniz modifiyeyi yapıp parçaları değiştirin, tek yapmanız gereken bu. Gerçekten keyifli bir sürüş deneyimi sunan bu oyunda ister serbest modda dilediğiniz gibi aracınızı kullanabilir isterseniz oyunun sizden istediği şeyleri de yapabilirsiniz.

Fakat oyun genel anlamda görevler içermemekte, bunun sebebi ise oyunun daha çok modifiye ve araba sürüşü üzerine kurulmuş olması. Arap oyunu olduğundan dolayı arapça dil desteği bulunsa da daha kolay anlaşılması için İngilizce dil desteği eklediklerinden dolayı oyunu anlayabileceksiniz. Farklı kamera açılarına geçerek isterseniz modifiye yaptığınız arabanızın fotoğraflarını çekebilir hatta bunu diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Yani arabanızın modifiyesine kesinlikle önem göstermeniz gereken bu oyunu sizlere hileli apk olarak sunuyoruz, bu sayede HAJWALH LINE oyununu hileli olarak oynayabilecek ve sınırsız paranız sayesinde istediğiniz aracı alarak modifiye yapabileceksiniz. Sizde hemen bu sürüş keyfini deneyimleyin.

 

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.