Human Fall Flat 1.1 Full Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (63 votes, average: 3,49 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu380 MB
  • Üretici505 Games Srl
  • KurulumÖncelikle Alternatif İndir butonunu kullanarak SD Data'yı indirin ve içerisindeki "com.and.games505.humanfallflat" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 7.188 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Human Fall Flat oyunu bilgisayar platformlarında oynanıp beğeni toplanınca 505 Games Srl firması mobil platformlarda da oyuncuların karşısına çıkmak istedi. Eğlenceli bir parkur oyunu olan bu oyun parkur konusunu en iyi ve zevkli şekilde işlediği için beğenilen bir oyun. Amacınız ise kontrol ettiğiniz bir karakter ile bulunduğunuz dünya içerisinde parkurları tamamlamak ve bulmacalar çözüp görevleri yerine getirerek en iyi şekilde ilerlemektir. Dünyanın gizemini çözeceğiniz bu oyunda bir çok eğlenceli macera sizleri bekliyor.

Oyunda zıplamaktan tutunmaya bir çok hareketini kendiniz yöneteceğiniz karakteriniz ile birlikte en iyi parkurlara katılacak ve gizemleri çözeceksiniz. Oyun ücretli olduğu için kolayca indiremeyebiliyorsunuz. Google Play’de 41.99 TL fiyatı olan bu oyunu anında human fall flat full apk indir olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ