Hungry Dragon 2.8 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu131.2 MB
  • ÜreticiUbisoft Entertainment
  • Kurulum"hungry-dragon-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 761 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Hungry Dragon oyunu bir ejderhayı yöneterek onunla her şeyi yiyeceğiniz bir oyundur. Oyun gerçekten akıcı bir oyun olmakla beraber bir o kadarda bağımlılık yapıcı ve eğlenceli bir oyundur. Oyun içerisinde bir ejderhayı yönetecek, kimi zaman denizin içinde yiyecek arayacak kimi zamanda gökyüzünün hakimi olacaksınız. Tabi ki her şeyi kafanıza göre yiyemiyorsunuz, bazen size zarar verebilecek olan şeyler hatta size saldırmaya çalışan düşmanlar bile karşınıza çıkabiliyor bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Oyun içerisinde kırmızı olan yaratıkları yerseniz sağlığınız çabucak düşmeye başlıyor ve sağlığınız tamamen düştüğünde tekrar başlamak zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca bu durum normalde de oluyor ama kırmızı yaratık yediğinizde sağlığınız daha da çabuk azalmaya başlıyor. Sağlığınızı dengede tutacak ve hem denizin içinde hem de gökyüzünde hükmünüzü sürdüreceğiniz bu oyunu Hungry Dragon para hileli apk olarak indirebilir ve dilediğiniz ejderhayı satın alabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.