Knife Hit 1.8.7 Reklamsız Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu55.5 MB
  • ÜreticiKetchapp
qr code
  • Toplam İndirme : 288 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Knife Hit oyunu amaçsız bir oyun olsa da bağımlılık yapan ve sürekli olarak oynanan bir oyun, bir aralar bu tarz oyunlar oldukça popülerdi ve Knife Hit reklamsız apk oyunu da aynı popülerliği devam ettirmek için mobil platformlarda yerini aldı. Amacınız ortada duran bu oduna bıçakları saplamak ve bütün bıçakları birbirine değdirmeden yerleştirmek olacak. Eğer bıçakları birbirine değdirirseniz bölüme baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Her bölüm geçtiğinde daha da zorlaşan bu oyun oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun, zaman zaman hızlı olmanız gerekecek bazı zamanlar ise yavaş olup dikkatli hareketler ve atışlar yapmanız gerekecek. Odun dilimini hareketleri bazen sizi şaşırtabiliyor ve tahmin etmediğiniz şekilde atmanıza sebep olabiliyor, bu yüzden dikkatleri elden bırakamayacağınız bu beceri oyununu hemen reklamsız apk olarak indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.