KUBOOM 3.03 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu53.1 MB
  • Üreticinobodyshot
  • Kurulum"kuboom-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 660 views

Güncelleme Tarihi

KUBOOM oyunu bir fps oyunudur, küçük yaşta kardeşlerimin oldukça beğeneceğini düşündüğüm minecraft tarzında grafiklere sahip olan bu oyunda çatışmadan çıkmayacaksınız. Takımınızla beraber bir haritaya giriyor ve rakip takımı elinizdeki silahlarla alt etmeye çalışıyorsunuz. Counter-strike oyununa benzerliğiyle daha da güzel olan bu oyun önce masaüstü platformda Steam üzerinden oynanışa sunulsa da, oyun beğenilince mobil platformlarda da yerini aldı.

Karakter gelişimi yapabileceğiniz bu oyunda paraya ihtiyacınız olabiliyor ve bu nedenle karakterinizi kolayca geliştirebilme şansınız olsun diye sizlere KUBOOM para hileli apk oyununu sunuyoruz. Aksiyonun hız kesmediği ve tamamen sizin nişan yeteneğinize dayalı olan bu oyunda isterseniz tek başınıza dünyanın bir çok yerinden kullanıcılara karşı çatışabiliyor veya takımınızla beraber rakip takımı alt edebiliyorsunuz. Sizde hemen hileli apk olarak indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (3)

YORUM YAZ