Mr Meat: Horror Escape Room 1.9.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu150.8 MB
  • ÜreticiKeplerians Horror Games
  • Kurulum"mr-meat-horror-escape-room-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 277 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Mr Meat: Horror Escape Room para hileli apk oyunu bir korku oyunudur ve  katil olan komşunuzdan kaçacaksınız. Küçük bir kızı kontrol ettiğiniz bu oyunda çoğu kişinin uzak durmak istediği perili bir evin içerisine giriyorsunuz ve başınıza kötü şeyler gelmeye başlıyor, bir hapishane gibi tasarlanan bu evden çıkmak gerçekten çok zor ve içerisinde bulunan bu katilden kaçmaya çalışıyor veya zaman zaman elinizdekilerle ona karşı koyuyorsunuz. Evine gelen kişilerin evinden çıkmamasını sağlayan bu adam onları öldürmeden bu evden çıkartmıyor. Küçük bir kızı kontrol ettiğiniz bu oyunda dikkatli olmalısınız.

Oyunu kesinlikle kulaklıkla oynayın derim, hem gerilimli ortamı daha çok yansıtıyor hem de sesleri daha kolay duyabileceğiniz için gelen katile karşı daha önceden haberdar olarak ondan kaçabilirsiniz. Ev geniş bir ev ve evin neredeyse her yeri korkunç dekorlarla kaplı, her yerde sizi arayan bir katil peşinizdeyken bu evden kontrol ettiğiniz küçük kızı korumaya ve kurtarmaya çalışacaksınız. Çıkışa ulaşmaya çalışacağınız bu oyunu para hileli apk olarak indirerek sınırsız para hilesine sahip olabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.