Mental Hospital 4 v2.0 Full Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu335 MB
  • ÜreticiAGaming+
  • Kurulum"mental-hospital-full-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 433 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Mental Hospital 4 oyunu bir korku oyunudur ve küçük yaştaki kardeşlerime tavsiye etmediğim bir oyundur. Oyun içerisinde bir akıl hastanesine hapsolmuş bir karakteri kontrol edecek ve bu karakterle akıl hastanesinden kaçmaya çalışacaksınız, akıl hastanesinin içerisinde bir çok yaratık ve canavarlar sizleri bekliyor olacak. Bir çok karanlık oda ve ürkütücü yerlerin sizi beklediği bu Mental Hospital oyunu gerçekten korkuyu iliklerine kadar yaşayabileceğiniz bir oyun.

Etrafta olan esrarengiz olayları aydınlatmak ve kameranız ile yaşadığınız şeyleri kayıt altına almak sizin göreviniz olacak, zaman zaman kaçacağınız veya saklanacağınız zamanlarda gelecek. Küçük yaşta olan kardeşlerim için baştan uyarayım, korkabileceğiniz bir oyun olduğunu bilerek indirmenizi tavsiye ediyorum. Oyunu full apk olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.