Moy 6 the Virtual Pet Game 2.0 Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu49.5 MB
  • ÜreticiFrojo Apps
  • Kurulum"moy-6-the-virtual-pet-game-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 600 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Moy 6 the Virtual Pet Game hileli apk bir evcil hayvan yetiştireceğiniz bir oyundur. Çoğu android kullanıcısının bildiği Pou oyununun daha gelişmiş ve farklı bir teması olan bu oyunda bir adada bulduğunuz yumurtayla her şey başlıyor, yumurtanın içerisinden mor ve tatlı bir hayvan çıkıyor ve sizde bu hayvanı beslemeye başlıyorsunuz. Başlangıçta hasta olan bu evcil hayvanınızı iyileştirdikten sonra onunla eğlenmeye başlıyorsunuz.

Bir çok ihtiyacını siz karşılayacaksınız bu evcil hayvanınızın, dişlerinin fırçalanmasından banyosuna ve yemeğinden eğlencesine kadar her şeyiyle bir bir eğleneceğiniz bu oyun şu ana kadar ki görebileceğiniz ve oynayabileceğiniz en iyi evcil hayvan oyunu diyebilirim. Yapımcıların eksiklerini dikkate alarak daha iyi bir oyun haline getirdiği bu oyunda bir çok detay bulunuyor ve bu detaylar sayesinde bir çok aksiyona katılabiliyorsunuz. Sizde bir çok evcil dostunuzla birlikte güzel bir aile kurup onları beslemek istiyorsanız oyunu hileli mod apk olarak indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.