My Little Pony: Harmony Quest 1.7 Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu190.7 MB
  • ÜreticiBudge Studios
  • Kurulum"my-little-pony-harmony-quest-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 889 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

My Little Pony: Harmony Quest oyunu küçük yaştaki kızlar için uygun olan bir oyundur. My Little Pony animasyon çizgi dizisini yakından takip eden biriyseniz eğer bu oyun o dizinin tamamen mobil platformlara uyarlanmış hali diyebilirim. Diziyi takip ediyorsanız zaten kolayca alışabileceğiniz bir oyun kendisi. Önce oyuna bir Pony ile başlıyor ve diğer arkadaşlarınızı sırayla kurtarmaya çalışıp görevleri tamamlıyorsunuz.

Bütün ponyleri kurtardığınız da toplamda 6 kişi oluyorsunuz ve böyle olunca kontrol biraz daha zorlaşıyor, bir çok mekanın bulunduğu bu oyunda her mekanda birbirinden farklı yeni görevlerle karşılaşıyorsunuz ve bu oldukça eğlenceli olsa da bütün ponyleri kontrol etmeniz gerektiğinden zorlayıcı olabiliyor. Sizde bütün kilitleri açık olan bu mod apkyı anında indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ