My Sweet Neighbors Apk İndir (+18)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (118 votes, average: 3,66 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu457 MB
  • ÜreticiRW
  • Kurulum"RW - My Sweet Neighbors-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 104.040 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Son zamanlarda gündeme gelen ve oldukça popüler olan bu oyun 18 yaşından büyükler için uygundur, küçük kardeşlerimin daha devamını okumadan sayfayı kapatmasını ve oyunu oynamamasını tavsiye ediyorum. My sweet neighbors apk indir oyununda 30lu yaşlarında bir adamı kontrol edeceksiniz, yeni dairenize taşındığınızda komşular size özel ilgiyle yaklaşıyor ve sizde piyangoyu gözünden vuruyosunuz diyebilirim. Oyun bir çok çıplaklık ve 18 yaşından büyükler için uygun olabilecek şeyler içerdiğinden dolayı kesinlikle küçükseniz indirmenizi tavsiye etmiyorum.

DİKKAT! OYUN +18’DİR

Sizde ilişkilerinizi ilerleteceğiniz ve sosyallik içinde olacağınız bu oyunun mükemmel hikayesi içerisinde kendinizi kaybedeceksiniz. Sizde hemen 18 yaşından büyükseniz my sweet neighbors apkyı indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
1 2 3

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (55)

YORUM YAZ