My Talking Tom 2 1.9.2.908 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu111.3 MB
  • ÜreticiOutfit7 Limited
  • Kurulum"my-talking-tom-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 4.457 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

My Talking Tom 2’u bir sanal pet oyunu olarak düşünebilirsiniz, bir çoğunuzun da bildiğini düşündüğüm bu oyunun ikinci versiyonunu ekleme gereği duydum. Çok sevilen bir oyun olduğu için Outfit 7 firması tarafından bir çok yeni sürümü play store üzerinde sunulan bu oyunun ikinci sürümünde ise mantık aynı, kedinin tek yeteneği ses taklit etmek fakat tabi bundan ibaret değil. İsterseniz kedinizin bütün ihtiyaçlarını kendiniz karşılayabiliyor ve onu kendi evcil hayvanınızmış gibi büyültebiliyorsunuz.

Sıkıldığı zaman onunla ilgilenip oyunlar oynayarak eğlendirecek, acıktığı zaman yemeğini verecek hatta tuvaletini yaptığı zaman bile onun pisliğini temizleyecek bir evcil hayvan istiyorsanız my talking tom 2 hileli apkyı indirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca oyun içerisinde maddi sıkıntılar olabileceğinden bu sorununuzu ortadan kaldırmak için sizlere para hileli olarak sunduğumuz bu oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ