Public Transport Simulator 1.35.1 Xp Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 3,70 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu60 MB
  • ÜreticiSkisoSoft
  • Kurulum"public-transport-simulator-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 4.898 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Public Transport Simulator oyunu isminden de anlaşıldığı gibi bir taşımacılık oyunudur. Bu oyunda yapacağınız işlem basit fakat eğlenceli, otobüsünüz ile birlikte yolcu taşımacılığı yapacağınız bu oyunda şehirler arası gezecek ve yolcuları gitmek istedikleri yere bırakarak paranızı kazanacaksınız. Oyunda para sistemi Xp olarak geçiyor ve sizlere sunduğumuz Xp hilesi sayesinde dilediğiniz şeyleri alabiliyorsuunz.

Public Transport Simulator xp hileli apknın yeni sürümünde 4 yeni otobüs ve mini haritalar eklenmiş. Her yeni güncellemede daha iyi bir oyun haline gelen bu oyunu eğer taşımacılık oyunlarını seven biriyseniz kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim. Xp hilesi sayesinde dilediğiniz otobüsleri alabilecek ve istediğiniz her şeyini değiştirebileceksiniz. Sizde hemen oyunu indirerek şehirler arsı yolculuğunuza başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ