Rise of Kingdoms 1.0.32.24 Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (71 votes, average: 3,15 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu499 MB
  • ÜreticiLilith Games
  • Kurulum"Rise of Kingdoms v1.0.32.24 Apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 34.353 views
program galeri
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Son zamanlarda oldukça fazla reklamı yapılan Rise of Kingdoms hileli apk oyunu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Türkler tarafından çok beğenilip oynanmasının sebeplerinden biri ise oyunda Osmanlı tarihine yer verilmesidir. Bir çok ünlü youtuber tarafından da reklamı yapılmış olan bu oyunda 8 ülke bulunuyor ve siz bu ülkelerden birini seçerek medeniyetinizi büyütmeye ve geliştirmeye çalışacaksınız. Rise of kingdoms oyununda sefer modundan tutun diplomasiye kadar her şeyle siz ilgileneceksiniz.

Şehrinizi geliştirmeli ve ordunuza yeni askerler katmalısınız, bu sayede diğer milyonlarca oyuncu arasında yükselmeye çalışacaksınız. Oyun oldukça sürükleyici ve kendini bağlayan bir oyun, Osmanlı tarihinin de içinde bulunması bu oyunu Türkler’in daha çok severek ve beğenerek oynadığı bir oyun haline getiriyor. Şuan için maalesef oyunda hile bulunmadığı için ekleyemedik fakat geldiğinde en kısa sürede ekleyeceğiz, sizde bu gerçek zamanlı strateji oyununda 8 ülkeden birini seçerek şehrinizi geliştirerek ordunuzu yükseltmeyi ve Osmanlıyı temsil ederek diğer ülkelere korku salmak istiyorsanız hemen Rise of Kingdoms apk indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
1 2

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (21)

YORUM YAZ