Shazam Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 2,75 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu19.4 MB
  • ÜreticiShazam Entertainment
  • Kurulum
    • "shazam-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 880 views

Güncelleme Tarihi

Shazam uygulaması gerçekten size büyük bir fayda sağlıyor.Belki bu uygulamayı duymuşsunuzdur belkide ilk defa öğreniceksiniz,uygulama şu şekildedir radyoda,televizyonda,cafede herhangi bir yerde çalan bir müziği çok sevdiniz ve ismini merak mı ediyorsunuz? belki cafedeki çalışana şarkıyı sormaya çekinirsiniz veya radyo veya televizyonda şarkının ismi yazmıyodur burada Shazam uygulaması devreye giriyor.İlla ki olmuştur arkadaşlarınız şarkı dinlerken şarkıyı sorsanızda ısrarla cevap vermezler nedendir bilinmez 🙂 bundan dolayı artık müzik ismini sorma derdini bir kenara bırakarak mobil cihazınıza Shazam Apk indirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.Çalan müziği Shazamlıyorsunuz ve o müziğin adı direk sizin önünüze geliyor.Bu sayede artık müzik ismi merak etme devri bitiyor ve istediğiniz müziği bulabiliyorsunuz.

Ayrıca bununlada kalmamış,shazam uygulaması shazamlıyıp ismini bulduğunuz müzikleri daha sonra unutursunuz diye kaydediyor ve daha sonra bu müziğin ismine bakma şansını elde ediyorsunuz.Bu ve bunun gibi şeyleri için tek yapmanız gereken Shazam Apk İndirmek.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.