Hunter Assassin 1.28 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu40.1 MB
  • ÜreticiRuby Game Studio
qr code
  • Toplam İndirme : 236 views

Güncelleme Tarihi

Hunter Assassin para hileli apk oyunu, suikastçi bir karakteri yöneteceğiniz bir oyundur. İsminden de anlaşılacağı gibi bu oyunda çaktırmadan sinsi sinsi düşmanlara yaklaşacak ve onları alt edeceksiniz. Oyunda dikkat etmeniz gereken en büyük hususlardan biri ise haritada parlayan yani ışık olan tarafa kendinizi göstermemek, karanlık alanlardan ilerlemeli ve düşmanlarınızı gizlice arkadan vurmalısınız bu sayede düşmanlara yakalanmadan yavaş yavaş ilerleyeceksiniz. Bölüm mantığıyla ilerleyen bu oyunda her bölümde daha güçlü düşmanlar denk geliyor ve amacınız onları tek tek avlamak olacak, bölümleri bitirince kazandığınız paralar sayesinde kendinize yeni özellikler alabiliyor hatta can bile satın alabiliyorsunuz bu nedenle paranızı dikkatli kullanmalısınız.

Oyunda para kazanmak bir hayli zor olduğu için bazen bölüm sonunda size özel ücretsiz kutular verebiliyor ve bunlar sayesinde de ekstra hız ve can özelliği alabiliyorsunuz. Fakat eğer benim vaktim çok, bölümlerimi bitirip paramı kazanır ve özelliklerimi açarım diyorsanız orası ayrı fakat Hunter Assasin para hilesi sayesinde sizde hemen apk indirip değerli vaktinizi harcamayarak sınırsız paranız sayesinde hız ve can özelliklerinizi arttırabilirsiniz. Sizde düşmanlarınızı çaktırmadan avlayacağınız bu oyunu hemen indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.