State of Survival 1.9.20 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu148 MB
  • ÜreticiKingsGroup Holdings
  • Kurulum"state-of-survival-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 3.256 views
program galeri
program galeri
program galeri

State of Survival para hileli apk oyunu, youtube reklamlarında pek çok kez karşımıza çıkan belki de bir çoğumuzun bu şekilde tanıdığı bir oyundur. Oyunun özetini yapacak olursak, kıyamet sonrası hayatta kalan insanlardan birisiniz ve diğer insanların çoğu zombiye dönüştüler, fakat siz kendi grubunuzla hayatta kalmaya çalışan ve bu zombi virüsünden kurtulan insanlardansınız. Görevler yaparak para kazanacak ve kendi üssünüzü kuracaksınız, bu sayede zombilerden korunmaya çalışacaksınız fakat her zaman üssünüz güvenli olmayabiliyor sürekli geliştirmeniz gerekli.

Zaman zaman zombileri avlamanız gereken görevler olurken, bazen zombi istilasından birilerini kurtarıyor veya başka gruplara dahil oluyorsunuz. Oyunda kısacası kendi hikayenizi yazmaya çalışıyorsunuz diyebilirim, para kazanmak oldukça zor ve zaman zaman etrafta yıkık dökük marketlere girerek oradan kendinize erzak toplamaya çalışacaksınız çünkü kıyamet zamanı olduğundan çoğu kişide para bulunamayabiliyor. Gerçekten aksiyon dolu ve oynayanı kendine bağlayacak bir oyun olan bu State of survival hileli apk oyununu hemen indirmenizi tavsiye ederim, sınırsız para hilesi sayesinde en iyi üsleri kurabilir ve zombilere karşı bu amansız savaşa sizde katılabilirsiniz. Panzehiri bulmaya çalışın ve insanlığı kurtarın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (6)

YORUM YAZ
  1. Bu oyunda para hilesi yok sanırım modu açmama rağmen olmuyor. Yardımcı olur musunuz. Sorun neden kaynaklanıyor.

  2. Bu oyunun para hilesi yok . Burada hileli demişsiniz ama. Mod açık olmasına rağmen normal oyun gibi düzeltebilir misiniz.
    State of survival