Steel Rage: Mech Cars PvP 0.163 Cephane Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu148.6 MB
  • ÜreticiGDCompany
  • Kurulum"steel-rage-mech-cars-pvp-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 498 views

Güncelleme Tarihi

Steel Rage: Mech Cars PvP cephane hileli apk oyunu, FPS kategorisindeki oyunlara yeni bir soluk getirmiştir. Bunun sebebi ise bu sefer savaşırken insanları değil silahlandırılmış arabaları kullanacaksınız. Tank tarzında 4×4 offroad araçlarınız roket atarından tutun normal silahlarına kadar döşenmiş durumda ve siz takımlar halinde savaşıyorsunuz. 5 kişilik takımlar halinde oynayacağınız bu oyunda sadece 2 takım bulunuyor ve 5e5 savaşıyorsunuz. Oyun gerçekten aksiyon dolu ve arkadaşlarınızda oynarsanız daha da eğlenceli bir oyun, karşı rakibin arabalarını en çabuk yok eden taraf kazanmış oluyor ve bunun sayesinde bir çok ödülün sahibi oluyor. Unutmayın kazanmanız önemli çünkü para kazanıyor ve bu paralar sayesinde daha da güçlü olabiliyorsunuz arabanızı silahlandırarak.

Oyunun kontrolleri ve alışması oldukça basit, çoğu oyunda olduğu gibi sol taraftaki yön tuşlarıyla arabanızın hareketini kontrol edebilirken sağ tarafta bulunan tuşlardan ise silahları yönetip atış yapabiliyorsunuz. Ağır makinalı silahlar ve füzeler bulunmakta, bu füzelerin süreleri sınırlı olabiliyor ve sadece 5 hakkınız bulunuyor bu yüzden dikkatli olmalısınız. Fakat sizde bu oyunu daha eğlenceli hale getirip diğerlerinin önüne geçmek istiyorsanız sitemizden Steel Rage: Mech Cars PvP hileli apk olarak oyunu indirin. Bu sayede cephaneniz hiç bitmeyecek ve dilediğiniz gibi atış yapabileceksiniz, sizde bu aksiyona katılmak için hemen indirin kardeşlerim.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.