Survival Island: EVO 3.251 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu83.8 MB
  • ÜreticiPRIDEGAMESSTUDIO OU PLC
  • Kurulum"survival-island-evo-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.063 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Survival Island: EVO Apk İndir, bir hayatta kalma oyunudur. Oyuna bir adada başlıyorsunuz, ıssız ada içerisindeki her şeyi kullanarak kendi başınıza hayatta kalma mücadelesi verecek ve kendi başınızın çaresine bakmaya çalışacaksınız. Elinizde bir palayla başladığınız bu oyunda bu palayı kullanarak isterseniz odunları kırabiliyor ve ihtiyacınıza göre çubuk vb. yapabiliyorsunuz. Ayrıca önünüze çıkan tehlikeleri de bu pala sayesinde uzaklaştırabileceksiniz.

Sadece hayvanlar veya vahşi yaratıklar değil, ada yerlileri de size sorun olabiliyor. Çevrenizdeki bu yaratıklardan gelen yemeklerle açlığınızı doyurabiliyor ve topladığınız odunlarla yeni bir barınak yapabiliyorsunuz. İster denizin bşaında yaşayacağınız ister ormanın arasında yaşayabileceğiniz bu hayatta kalma oyununu para hileli apk olarak indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.