The Archers 2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu55.9 MB
  • ÜreticiBYV
  • Kurulum"the-archers-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 602 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

The Archers 2  oyunu bir okçu karakteri yöneteceğiniz ve onunla hedefleri vuracağınız bir oyundur. Basit bir amacı ve oynayışı olsa da milyonlarca kişi tarafından oynanıp sevilen bu oyunun amacı yönettiğiniz karakterle bir anda mekanın içerisinde çıkan rastgele çöp adamlara nişan alarak onları vuracaksınız. Düşmanlar her zaman rastgele bir yerlerde belirdiği için atış yapmaya her an hazırlıklı olmalı ve düşmanı gördüğünüz gibi atış yaparak hedefi vurmalısınız. Yönettiğiniz karakteri yerinden hareket ettiremiyorsunuz.

Düşmanları öldürmeniz size puan sağlıyor, düşmanlar her ilerlediğinizde daha da güçleniyor fakat siz sabit bir şekilde rastgele beliren bu güçlü düşmanları vurmaya çalışıyorsunuz. Kafadan vurmanız sizin avantajınıza oluyor çünkü karşınızdaki düşmanı anında alt ediyorsunuz, zamanı geldiğinde kalkanlı çöp adamlarla bile savaşacağınız bu oyunda dikkatli olmalı ve hızlı refleks göstermelisiniz. Sizde The Archers 2 para hileli apk yı indirin, oyuna girdiğiniz anda hile aktif olur ve sınırsız paranız olur.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.