Tomb of the Mask 1.7.9 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu47 MB
  • ÜreticiPlaygendary
  • Kurulum"tomb-of-the-mask-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 91 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Tomb of the Mask hileli apk oyunu, bağımlılık yapan bir macera oyunudur. Oyun kendi türlerinden daha farklı bir oyun ve gerçekten insanı kendine bağlıyor oynadıkça oynayasınız geliyor. Bölümlerin olduğu bu oyunda her bölüm farklı bir labirent karşınıza geliyor, amacınız bu labirentte sarı karakteri kontrol ederek labirentin bitişine ulaşmak fakat bir sıkıntı bulunuyor sadece köşeli alanlara hareket edebiliyorsunuz bu yüzden dikkat etmelisiniz.

Hamlelerinizi dikkatli seçmelisiniz çünkü oyun biraz matematik istiyor, dümdüz bir yolda ilerlemek yerine köşelerden ilerleyebildiğiniz için doğru yollardan ilerlemeli ve her şeyi hesaplayarak bitiş çizgisini görmelisiniz. Aksi taktirde baştan başlamanız gerekiyor. İlerledikçe hem oyun zorlaşıyor hem labirentler farklılaştığından dolayı fakrlı hamleler yapmanız gerekebilecek. Tomb of the mask oyununun para hileli apksını hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.