Traffic Tour 1.4.9 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu75.1 MB
  • ÜreticiWolves Interactive
qr code
  • Toplam İndirme : 431 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Traffic Tour oyunu trafiğe çıkarak arabanızla birlikte makas atacağınız bir oyundur fakat bu oyun diğer oyunlardan farklı olarak bölüm ve görev sisteminden oluşuyor. Çoğu kişinin bildiği Traffic Racer oyununda sonsuza kadar arabanızı sürüp en yüksek puanı toplamaya çalışıyordunuz, fakat bu oyunda bundan farklı olarak şehir içerisinde açık alanda gezecek ve oyunun size verdiği görevleri yaparak bölümleri geçmeye çalışacaksınız. Bu sayede oyun kendini tekrar etmek yerine farklılıklarla karşınıza çıkmış olacak.

Oyun içerisinde zorluk dereceleri bulunuyor, 6 adet zorlu derecesi bulunan bu oyunda en kolayından imkansızına kadar bir çok görev bulunuyor. Bu imkansız olan görevleri tamamlamanız için bir çok kez denemeniz gerekebiliyor, fakat eninde sonunda başarabileceğinize eminim dostlar. Sizde trafikte araçlara makas atarak bir yandan da görevleri tamamlamak istiyorsanız Traffic Tour para hileli apk oyununu hemen indirebilirsiniz.”

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.