Trucker Real Wheels – Simulator 3.2.18 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu45.4 MB
  • ÜreticiFeofun Limited
qr code
  • Toplam İndirme : 553 views

Güncelleme Tarihi

Trucker Real Wheels para hileli apk oyunu, bir taşımacılık oyunudur. Sizin yönettiğiniz kamyon ile birlikte verilen taşıma görevlerini gerçekleştirecek ve kamyonunuz ile bir yerden bir yere yük taşıyacaksınız. Bu kamyonun bir çok özelliği özelleştirebilir olduğundan oyun gerçekten güzel bir avantaj sağlıyor, kamyonu süreceğiniz araziye göre tekerleklerini değiştirebiliyor veya arka ve ön süspansiyonlarını teker teker ayarlayabiliyorsunuz. Bütün ayarları yaptıktan sonra sağ alttaki yeşil olan onaylama butonuna basmayı unutmayın aksi taktirde ayarları baştan yapmanız gerekebilir, ayrıca kamyonunuzun rengini de göz zevkinize göre rahatça ayarlayabileceksiniz.

Eğer sizde bu tarz bir taşımacılık simülasyon oyunu arıyorsanız bu oyunu kesinlikle tavsiye ederim, bu oyunda taşıyabileceğiniz bir çok yük bulunuyor kalasından market ürünlerine kadar bir çok şeyi taşıyabileceksiniz. Oyunda bir harita bulunuyor ve bu haritada bulunan noktalara kamyonunuzla giderek görevi alabiliyorsunuz, bu görevlerdeki taşımayı bitirdikten sonra karşılığında para kazanıyor ve bu kazandığınız para ile yeni bir kamyon alabiliyor veya kamyonun rengini, dorsesini ve özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Oyunda görevler sizlere günlük verilmekte, bu sayede bitirseniz bile diğer gün baktığınızda yeni görevlerle karşılaşacaksınız bu yüzden endişe etmeyin. Sizlere verdiğimiz Trucker Real Wheels hileli apk sayesinde, parayı dert etmeden istediğiniz özelleştirmeleri yapabilir ve sadece taşımaya odaklanabilirsiniz. Sizde taşımacılık oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirin derim.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.