Twitter 8.28.0 Full Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya BoyutuCihaza
  • ÜreticiTwitter Inc.
  • KurulumTwitter'i indirin.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.102 views
program galeri
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Twitter full apk indir uygulaması herkesin kullanabileceği genel amacı haberleşmek ve gündemi tartışmak olan bir sosyal medya uygulamasıdır. Çoğumuzun haberdar olduğu bu uygulamada son dakika haberlerinden spor konularına politikalardan günlük olan olaylara kadar her şeyi takip edebilir gerektiği yerde mizahın geyiğini döndürerek eğlenceli vakitler geçirebilir veya gerektiği yerde de görüşlerinizi savunabilirsiniz.

Neler olup bitiyor bakın

Dünya gündeminde veya ülkenizin gündeminde neler olup bittiğini ve bunlar hakkında ünlü kişilerin veya normal kullanıcıların ne gibi düşünceleri öne attığını rahatça takip edebileceğiniz twitter uygulaması üstelik ücretsiz twitter full apk indir olarak indiriliyor. En son haberlerden anında haberdar olabileceğiniz uygulamada sevdiklerinizi takip edebilirsiniz.

İlgi alanlarınızı takip edin

Sizin ilgi alanınıza göre bir çok sayfa bulunuyor ve siz bunları takip ederek bildirimlerini açıyor ve onların son paylaşımlarından anında haberdar olabiliyorsunuz. Bu sayede sevdiğiniz bir sayfa veya kişinin paylaşımlarını herkesden önce okuyabiliyor ve gündemden haberdar olabiliyorsunuz.

Hemen sohbete katılın

Twitter apk indir uygulamasında isterseniz kullanıcılarla özel mesaj kısmından da sohbet edebiliyorsunuz fakat sohbet sadece bunlarla sınırlı değil, başkalarının yaptığı eğlenceli ve komik paylaşımların altında diğer insanlar yani kullanıcılarla iletişime geçerek sohbete katılabiliyor ve yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz. Eğlenceli sohbetlerin olacağı bu platform gerçekten herkesin indirmesi gereken bir twitter apk.

Sizde hemen apkyı indirin ve profilinizi oluşturarak sosyal medyanın gündemine atılın ve her şeyden haberdar olun.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.