Ultimate Car Driving Simulator v3.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 2,75 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu86.7 MB
  • ÜreticiTopRacing Games
  • Kurulum"ultimate-car-driving-simalutor-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.100 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Ultimate Car Driving Simulator para hileli apk oyunu, serbest sürüş yapabileceğiniz veya isterseniz çevredeki görevlere katılabileceğiniz bir oyundur. Need for speed oyununu daha önce oynamış olan arkadaşlarımız bilecektir bu tarz oyunları ve severek oynayacağınızı kesinlikle düşünüyorum zaten mobil platformlarda milyonu aşkın indirmeye ulaşmış bu oyundaki en güzel özelliklerden birisi de oyunun içerisinde bir çok araba çeşidi bulunması ve bu arabalara kendi istediğiniz gibi modifiye yapabilmeniz oluyor.

Oyun içerisinde başlangıçta bir mod seçiyorsunuz isterseniz serbest olarak gezinebiliyor ve hiçbir araçla karşılaşmıyorsunuz veya trafikli modu seçerek başka araçların arasında gezinti yapıyorsunuz tabi bu seçimi sonradan değiştirebiliyorsunuz. Araç içi ve araç dışı olarak kamera açıları bulunan bu oyundan oldukça fazla keyif alacağınızı düşünüyorum üstelik sunduğumuz Ultimate Car Driving Simulator hileli apk sayesinde istediğiniz arabalara kolayca sahip olacak istediğiniz modifiyeyi yapabileceksiniz sizde hemen indirip başlayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.