Among Us 2020.9.9 Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (158 votes, average: 2,69 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu73.7 MB
  • ÜreticiInnersloth LLC
qr code
  • Toplam İndirme : 32.257 views

Güncelleme Tarihi

Among us hileli apk oyunu, arkadaşlarınızla beraber kaliteli vakit geçireceğiniz ve sizi bağlayacak bir oyundur. Oyunu en az 3, en fazla 10 kişiyle oynayabiliyorsunuz fakat 10 kişiye oynadığınız zaman oyunun eğlencesi gerçekten artıyor. Arkadaşlarınızla ister oyun içerisindeki sohbetten konuşabilirsiniz veya isterseniz Discord ve benzeri uygulamalardan sohbet ederek oynayabilirsiniz. Oyunun amacı aslında belli, siz uzayda mahsur kalan karakterleri yönetiyorsunuz ve bu karakterlerin arasında hainler oluyor. Bu hainleri oyun otomatik olarak seçse de sunucu sahibi olan kişi bu hainlerin kaç kişi olacağını ayarlayabiliyor, örneğin hain yani oyun içerisinde imposter olarak geçen bu karakterler 2 kişiyse siz diğer kişiler Crewmate olarak bu iki kişiyi bulmaya çalışıyorsunuz.

Eğer Crewmatelerden biriyseniz amacınız görevlerinizi tamamlayama çalışıp oyunu bitirmek olacak, eğer görevleri bitiremeden imposterlara yenilir yani ölürseniz kaybediyorsunuz. Bundan dolayı rol yapan insanları iyi anlamalı, veya iyi bir ana denk getirip onları yakalamaya gayret etmelisiniz. İsterseniz bilgisayar platformunda da rahatça oynayabileceğiniz bu oyunu yattığınız yerden de arkadaşlarınızla beraber rahatça oynayabileceksiniz, ayrıca Among Us Full Hileli Apk sayesinde de oyunda istediğiniz hileyi kullanabileceksiniz.

Among Us Apk İndir

Aslında Google Play Mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir olsa da, bazı kardeşlerim bu oyun için hileli apk istediklerinden dolayı bunları size sunma gereğini duyduk, bu oyun içerisinde sol üstte bulunan menüyü açarak dilediğiniz gibi bütün hileleri aktifleştirebilirsiniz. Imposter olma hilesinden tutun hız hilesine hatta öldürme süresini düşürme hilesine kadar bir çok hileyi kullanabileceksiniz. Oyunda Imposter’ların öldürme süresi oluyor, bunu gene sunucu sahibi ayarlasa da bu hile sayesinde ister 30 olsun ister 50 olsun saniye neye ayarlanmış olursa olsun siz dilediğiniz gibi anında öldürebileceksiniz diğerlerini. Bu şekilde kazanmak çok kolay olsa da arkadaşlarınız arasında oynarken bu pek eğlenceli olmayabilir, bu yüzden hileli modları kapatarak kendiniz normal bir şekilde de oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Zaten popüler olduğu için çoğu kişinin bildiği bu oyunu sizde hemen among us apk olarak indirip oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (21)

YORUM YAZ