My Home – Designer Dreams Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu148.8 MB
  • ÜreticiZentertain
  • Kurulum"my-home-designer-dreams-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 236 views

Güncelleme Tarihi

My Home – Designer Dreams para hileli apk oyunu, bölümlerden oluşan bir mimarlık oyunudur. Amacınız size verilen görevler doğrultusunda biraz da kendi zevkinizi işin içine katarak odaları teker teker tasarlamak ve dekore etmek olacak. Her bölümde size ortalama 3 ev sunuluyor ve bu evlerden birini seçenerek dekor etmeye başlıyorsunuz, boyutundan tutun içerisine kadar her şeyi ayarladıktan sonra eğer sizden istenenleri yaptıysanız yaptığınız tasarım kabul ediliyor ve diğer bölüme geçiyorsunuz. Salonundan mutfağına hatta çocuk odasına kadar her şey tamamen sizin elinizde ve sizin hayalinizdeki şekilde tasarlanacak.

Oyunda her bölümde farklı eşyalarla dekor yapıyorsunuz, bunun sebebi ise oyun içi satın alım bulunması. Yani daha farklı eşyalar kullanabilmek için para kazanmanız ve bunun içinde oyunda vakit geçirip görevleri bitirmeniz gerekiyor, fakat biz oyunu sadece sizin hayal gücünüze bırakmak ve dilediğiniz eşyalarla istediğiniz tasarımı yapabilin diye My Home – Designer Dreams hileli apkyı sunuyoruz bu sayede sınırsız paranız ile istediğiniz eşyaları kullanarak evlerinizi tasarlayabileceksiniz. Sizde bu tarz oyunları seviyorsanız hemen indirip oynamanızı tavsiye ederim, beğenebileceğinizi düşündüğüm bir oyun.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.