Zooba: Free-For-All 2.9.0 Reklamsız Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu148.6 MB
  • ÜreticiWildlife Studios
qr code
  • Toplam İndirme : 408 views

Güncelleme Tarihi

Zooba: Free-For-All oyunu biraz brawl starsı andıran bir oyundur, oyun içerisinde bulunan 3 karakterden size uyanı seçerek oyuna başlıyorsunuz, karakterlerin her birinin farklı yetenekleri olduğu için buna göre seçin ve oyuna başlayın. Bir çok bölüm olduğundan görevleri tamamlarken en çok dikkat etmeniz gereken şey yol üzerinde bulunan silah ve cephaneleri almak, bunları almanız için onların üzerinde beklemeniz yeterli oluyor fakat üzerinden geçip gitmeniz halinde alamıyorsunuz. Sadece bölümleri geçmeniz gerekmiyor, isterseniz çevrimiçi olarak diğerleriyle veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ekranın sol kısmında yön tuşları bulunurken sağ kısmında ise silahları kullanabileceğiniz butonlar bulunuyor, bunları kullanarak ilerleyeceksiniz. Can kitinden mızrağınıza kadar bir çok şeye sahip olabileceksiniz.

Oyundaki amacınız karakterinizi geliştirmeye yönelik olacak, bölümleri bitirdiğinizde size yeni eşyalar veriliyor ve bu sayede hem seviye atlayabiliyor hem de karakterinizi istediğiniz gibi güçlendirebiliyorsunuz. Siz güçlendikçe rakipleriniz de güçleniyor bu sebeple rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olmanız gerekiyor. Oyunda çok fazla reklam bulunuyor, bu gerçekten bir yerden sonra rahatsız edici bir duruma kadar ulaştığından dolayı sizlere Zooba: Free-For-All reklamsız apksını sunuyoruz, sizde bunu indirerek oyunu reklamsız olarak oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.