Build a Bridge! 4.0.6 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 1,80 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu71.4 MB
  • ÜreticiBoomBit Games
  • Kurulum"build-a-bridge-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 918 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Bu oyundaki amacınız arabayı karşıdan karşıya geçirmek olacak fakat bu bildiğimiz araba sürmek değil, oyunun isiminden de anlaşılabileceği gibi yapmanız gereken şey bir köprü inşa etmek fakat köprüyü inşa ederken fizik kurallarına sonuna kadar dikkat etmeniz gerekiyor, aksi taktirde araba karşıdan karşıya geçemiyor ve yarıda köprü yıkıldığından dolayı devam edemiyor. Köprüyü düzenleyerek son haline getirmeli ve karşıdan karşıya geçecek hale getirmelisiniz.

Oyun gerçekten başta biraz garip bir oyun gibi gelse de oyuna alıştıkça ve oyun zorlandıkça daha çok hırs yapıyor ve oyun için çabalamaya başlıyorsunuz, köprüyü ne kadar az malzeme kullanarak ve bir o kadar da kusursuz bir köprü yaparak geçebilirseniz bölümü o kadar fazla yıldız ve puan kazanıyorsunuz. Eğer köprüyü bir türlü inşa edemezseniz telaşlanmayın, verdiğimiz build a bridge hileli mod apk sayesinde sınırsız ipucu alabilecek ve ilerleyebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ