Bus Simulator : Ultimate 1.3.8 Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2.319 votes, average: 3,32 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu32.2 MB
  • ÜreticiZuuks Games
qr code
  • Toplam İndirme : 897.865 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Bus Simulator : Ultimate oyunu kendi kategorisindeki oyunların en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Zuuks Games tarafından yapılan bu oyunda yapacağınız iş isminden de anlaşılabileceği gibi otobüsünüzle şehirler arası yolculuk yapmak olacak. Oyunu iyi yapan kısım gerçekten kendisine bağlaması, örneğin bir yandan yolcularla uğraşırken diğer yandan gittiğiniz şehrin güzelliklerini izleyerek aracınızı kullanıyor ve onları gerektiği yere kadar götürüyorsunuz. Önce girdiğiniz gibi şirketinizi oluşturarak bunun logosundan adına kadar her şeyini belirledikten sonra işlere başlıyorsunuz.

Siz bir sefer başlatıyorsunuz ve bu sefere bilet alımı bittikten sonra yolcuları almaya gidiyor ve onları gitmek istedikleri yere kadar taşıyarak otobüs şöförlüğü yapıyorsunuz bir yandan da. Para kazandıkça şirketinizi büyülterek daha büyük gelirler elde edebiliyorsunuz fakat biz bu şekilde uğraşmamanız için sizlere Bus Simulator hileli apkyı sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz para hilesi ile ve bütün masraflardan kurtulabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
1 8 9 10

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (177)

YORUM YAZ