CEYD-A Türkçe Sesli Asistan 6.2.6.9 Pro Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 3,70 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu22.6 MB
  • ÜreticiCENKER.com
  • Kurulum"ceyda-turkce-sesli-asistan-pro.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 7.053 views
program galeri

Güncelleme Tarihi

İphone’larda siri bulunurken sesli asistan olarak Android platformları gerçekten geri düşmüş durumdaydı, fakat CEYD-A Türkçe Sesli Asistan apk sayesinde bütün işlerinizi kolayca halledebileceksiniz. CEYD-A uygulaması sayesinde günlük ihtiyacınız olan soruları ona sorabilir ve kolayca cevabını alabilirsiniz, Türk yapımı olan bu uygulama sayesinde sms işlemlerinden arama işlemlerine kadar bir çok işlemi sesli olarak kolayca halledebileceksiniz.

Gelen çağrıları ses ile yanıtlayabilir veya başkalarını arayabilir, ses ile başkalarına sms gönderebilirsiniz. Gelen çağrıları siz daha ekrana bakmadan size sesle iletebilir ve anlık olarak size haberleri iletebilir. Bir çok özelliğe sahip olan bu programın ücretsiz sürümünü kullanırsanız özelliklerin çoğuna erişim sağlayamayabilirsiniz bu nedenle sizlere CEYD-A Türkçe Sesli Asistan pro apk indir‘i sunuyoruz. Hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.