Whatsapp Plus v8.93 Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu52.3 MB
  • ÜreticiPlusTurkiye
qr code
  • Toplam İndirme : 6.784 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Dünyanın en çok tercih edilen sohbet uygulamalarından biri olan Whatsapp, anlık mesajlaşma ve görüntülü, sesli aramalar gibi özelliklere ev sahipliği yapan bir uygulamadır. Bir çoğumuzun akıllı telefonlarında olan ve neredeyse 7 den 70’e herkesin kullandığı bu uygulama, Whatsapp Plus Apk sayesinde karmaşıklığından kurtularak daha fazla ve işe yarar özelliklere sahip oluyor. Gelişmiş özellikleri sayesinde bir çok kişi tarafından tercih edilen bu uygulama hakkında kısaca özet geçecek olursak;

Whatsapp plus uygulamasının özelliklerinden önde gelenleri ise şunlardır; karşınızdaki kullanıcıya özel olarak mavi tikinizi kapatabiliyorsunuz fakat bu normal whatsapp uygulamasında ki gibi olmuyor, sadece kişiye özel bile bu özelliğinizi kapatabiliyorsunuz. Yazıyor özelliğini gizleyebiliyor, okundu işaretinizi kaldırabiliyorsunuz. Sadece bununla kalmayan whatsapp plus apk indir, profilinze bakanları görmenize ve uygulamanın temasını değiştirmenize olanak sağlıyor.

Sadece bu özelliklerle kalmayan whatsapp plus 2020 son sürüm apk indir, son görülmesi kapalı olanların son görülmesini görme, silinen mesajları silinmemiş şekilde sizlere gösteriyor. Bir çok ve işe yarar özelliği bulunan bu bu uygulamanın normal uygulama da bu kadar özellik olmamasının sebebi ise whatsapp’ın biraz daha gizliliğe önem vermesi ve pazarlama stratejisi olarak düşünebilirsiniz, siz bir çok özellikten yararlanabilmek için bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ