Remixlive – drum & play loops Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu15.2 MB
  • ÜreticiMixvibes
  • KurulumTüm kilitleri açık şekilde oynamak için ilk yapmanız gereken;
    1. Remixlive - drum & play loops SD Data dosyasını indirin ve içerisinden çıkan "com.mixvibes.remixlive" dosyayı mobil cihazınızın ana dizinindeki android/obb klasörünün içerisine atın.Eğer bu klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz obb klasörünü.
    2. Ardından apk dosyasını indirip kurarak işlemi bitirebilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.936 views

Güncelleme Tarihi

Remixlive – drum & play loops popüler şarkıları veya istediğiniz bir şarkıyı düzenlemenize yarayan bir uygulamadır.Müziklerle ilgili içli dışlıysanız ve müzik dinlemeyi,düzenlemeyi seven bir insansanız bu uygulamanın sağlıyacağı avantajlar tamda size göre.Elektro müzik dünyada en yaygın dinlenilen ve yapılan müziklerden biri ve bu müziği mobil cihazınız sayesinde Remixlive – drum & play loops uygulamasından yapabileceksiniz.Remix yapma imkanınızı sağlayan ve tamamen bu amaç üzerine sizin işinizi kolaylaştırmaya yönelik olan bu uygulama sayesinde bir müzik stüdyosunuz varmışçasına remix müzikler yapabilme imkanına sahip olacaksınız.Ayrıca size uygulama içerisinde verilen bir kaç hazır sample’ın üstüne remix yaparak kendi müziğinizi oluşturabilir veya mobil cihazınızdaki sevdiğiniz bir müziğide isterseniz remix halini yapabilirsiniz.

Müziğin sesi üzerinde büyük değişiklilikler yapılma olasılığı sunan uygulama,ayrıyetten yaptığınız müziklere kayıt edebilme özelliğinide beraberinde getiriyor.Yaptığınız remix müziği mobil cihazınıza kaydedip ister daha sonra dinlersiniz,isterseniz arkadaşlarınıza atarsınız.Normal şartlarda bu dediğim kayıt özelliği olsun bir çok özelliği kullanmanız için bir ücret ödemeniz gerekiyor.Fakat sitemizin sizlere verdiği hileli apk dosyası sayesinde bu ücreti ödemenize gerek kalmadan bütün özellikler açık şekilde uygulamadan faydalanabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.