Sandbox Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu11.3 MB
  • ÜreticiAlexey Grigorkin
  • Kurulum"sandbox-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 846 views

Güncelleme Tarihi

Sandbox oyununu instagram reklamlarında gördüm ve gerçekten güzel hoş bir oyun,boyama yapmak çocuksu görünsede oyun bunu farklı bir boyuta taşımış ve gerçekten güzel düşünülmüş her yaştan insanın sıkıntısını ve stresini atmak için oynayabileceği bir oyun.Hatta şöyle ki,oyun içerisinde boyama için hem elinizin hızlı olması lazım hemde iyi görmeniz gerekiyor.Oyunda yüzlerce çizim yapabileceğiniz resim bulunuyor,bu resimlerin üzerinde bazı rakamlar oluyor başlarda bu rakamların ne işe yaradığını anlamayacaksınız fakat anladıktan sonra oyun keyifli bir hale gelecek.

Resimin üzerinde sayılar oluyor ve bu yazılar bir rengi gösteriyor.Sizde bu sayılara tıklayarak hangi sayı hangi renkse dolduruyor ve resimi boyuyorsunuz.Böyle olması gerçekten uygulamaya zevk katıyor ve daha eğlenceli hale getiriyor,normal boymadan çok bu şekilde bir fikirle bunu Google Play Mağazalarına sürmeleri oyunu daha popüler ve oynanabilir bi hale getiriyor.Sizde boyama işini seviyor ve böyel bir boyama oyununu oynamak istiyorsanız hemen Sandbox oyununu indirin ve oynamaya başlayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.