AdVenture Capitalist 7.1.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu53.9 MB
  • ÜreticiKongregate
  • Kurulum"adventure-capitalist-hileli-apkdindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 414 views

Güncelleme Tarihi

AdVenture Capitalist oyunu ismindende anlaşıldığı gibi kapitalist bir sistem üzerine kurulu bir oyun. Oyunda başlangıçta küçük bir şirketi yöneteceksiniz. Ürün satacak ve bu ürünlerden ufak ufak kârlar elde ederek para kazanmaya çalışacaksınız. Siz ilerledikçe sattığınız ürünlerde bu ürünlerden aldığınız kârda artacak ve daha çok para kazanmaya çalışıp şirketini geliştireceksiniz. Yani bu oyundaki amacınız başladığınız küçük şirketinizi büyülterek müşteri kazanmak ve marka olmak olacak.

Oyun normalde yukarıda anlattığım şekilde ilerliyor fakat size vereceğimiz para hilesi sayesinde oyuna paralı biri olarak başlayabilirsiniz. Oyunun asıl eğlencesi bana soracak olursanız hilesiz yavaş yavaş ilerlemek fakat siz yinede hileli oynamak isteyebilirsiniz diye sizlere oyunun para hileli apksını sunuyoruz. Hemen indirip en iyi  fabrikaya sahip olabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.