Angry Gran Run 1.68 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu31.8 MB
  • ÜreticiAce Viral
  • Kurulum"angrygranrun145mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 347 views

Güncelleme Tarihi

Bir nine ile hastaneden kaçmaya ne dersiniz? bu oyunda subway surfers,temple run oyunları tarzında fakat konusu biraz daha değişik.Yönettiğiniz yaşlı nine karakteri ile birlikte oyunda hastahaneden kaçıyorsunuz ve kaçarken karşınıza bazı engeller çıkıyor ve siz bu engelleri geçerek hem puan toplamaya çalışıyorsunuz hemde yakalanmamaya çalışıyorsunuz.Yaşlı olduğuna bakmayın,senden benden iyi koşuyor bu nine.Oyunun kontrollerini ise mobil cihazınızı haraket ettirerek yapıyorsunuz,sağa ve sola kaçınarak engelleri aşmaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca oyunda sadece bu sıkıcı nineyle ilerlemiyorsunuz,oyunda bölümlerden topladığınız para ile birlikte kendinize başka karakterler alabiliyor veya nineyi daha güzel bir hale getirebiliyorsunuz.Size kolaylık olsun ve istediğiniz karkaterle oynayabilin diye sizlere Angry Gran Run oyununun para hileli apk sını sunuyoruz bu sayede istediğiniz karakterle oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.