Animal Adventure: Downhill Rush 0.92 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu72.6 MB
  • ÜreticiFeelnside Games
  • Kurulum"animal-adventure-downhill-rush-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 204 views

Animal Adventure: Downhill Rush oyunu ismindende anlaşılacağı gibi hayvanlarla yaşacağınız bir macera olacak. Burdaki ana karakterimiz geyik oluyor ve siz bu geyikle yüksek bir dağdan aşşağa kayacak ve puanlar toplamaya çalışacaksınız. 3 boyutlu ve iyi grafiklere sahip olan bu oyunun altyapısıda oldukça iyi. Bölümlerin genelinde mantık aynı ve aynı şeyleri yapıyorsunuz fakat bölüm geçtikçe koşullar ve zorluk değişiyor.

İlk bölümde hiçbir engelle karşılaşmadan geyiğinizle birlikte dümdüz aşşağıya kayıyor ve hayatta kalarak bölümü bitiriyorsunuz. Ondan sonra bölümler ilerledikçe farklı engeller karşınıza çıkıyor bir yandan aşşağa kayarken bir yandan da bu engelleri aşmak zorunda ve hayatta kalmak zorunda kalacaksınız. Oldukça macera dolu bu oyuna başta biraz iyimser bakmayabilirsiniz fakat oldukça iyi ve neredeyse bilgisayar oyunlarını anımsatan altyapısıyla bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.