Assoluto Racing 2.3.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu674.1 MB
  • ÜreticiInfinity Vector Ltd
  • Kurulum"assoluto-racing-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 6.456 views

Güncelleme Tarihi

Assoluto Racing oyunu bir yarış oyunudur ve bu oyunda arabanızı ve sürüş yeteneklerinizi kullanarak yarışı en hızlı şekilde bitirmeye ve en yüksek puana ulaşmaya çalışacaksınız. Bu yarış oyununda başkalarına karşı değil kendinize karşı yarışıyorsunuz çünkü tek rakibiniz bir önceki puanınız ve süreniz olacak. O süreyi geçmeli ve daha yüksek puanlara ulaşmak zorundasınız. Arkadaşlarınızla beraber oynayarak rekabet içerisine girebileceğiniz bu oyunda gerçekten güzel grafikler ve yarış hissiyatı bulunuyor, günümüzden de bileceğiniz bir çok arabayla bu oyun içerisinde karşılaşabilirsiniz.

Oyunda yeni arabalar satın alarak daha iyi puanlar elde etme şansını yakalayabiliyorsunuz, bizde bu nedenle sizlere oyunun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede Assoluto Racing oyununu hileli olarak oynayabilecek ve oyun içi istediğiniz her şeyi satın alabileceksiniz. Oyunda sadece yeni araba almıyorsunuz, onu modifiye edip değiştirebiliyor ve performansını güçlendirebiliyorsunuz. Sizde hemen oyunu hileli olarak indirin ve yarış heyecanına katılın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (9)

YORUM YAZ