Auto Cruise 0.0.7 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu35.4 MB
  • ÜreticiMini Fun Games
  • Kurulum"Auto-cruise-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 175 views

Güncelleme Tarihi

Auto Cruise android platformunda fazla bulunmayan bir oyun yapısı olan arabalarla konvoy oluşturacağınız bir oyundur. Oyunun alt kısmında arabalar bulunuyor ve bu arabaları yola sürükleyerek kendinize bir araba konvoyu oluşturacaksınız. Ayrıca bu konvoyu oluştururken arabalarıda geliştirebiliyorsunuz,en düşük seviyeden en üst seviyeye kadar bir çok araç bulunuyor ve iki aynı aracı üst üste götürerek o aracın gelişmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunu yaptığınızda eskisinden daha güçlü bir arabaya sahip oluyorsunuz.

Oyunun amacı bu şekilde,geliştirdiğiniz arabıyıda geliştirmek için yine aynı arabaya ihtiyacınız oluyor.  Oyun clicker tarzında bir oyun olduğu için oyundan hem grafik hemde eğlence olarak çok bi beklentiniz olmasın. Oyunda arabaları geliştirerek konvoyu daha güçlü bir hale getiriyorsunuz ve oyunda bu şekilde ilerliyor. Sizde bu oyunu para hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.