Badland 3.2.0.43 Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu53.2 MB
  • ÜreticiFrogmind
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız öncelikle sd datayı indirin ve "com.frogmind.badland " isimli dosyayı android/obb içine atın. Ardından hileli apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 257 views

Güncelleme Tarihi

Badland oyunu macera dolu bir oyundur. Karanlık ve engellerle dolu bir ormanda engelleri atlatarak sona gelmeye çalışıyorsunuz. Her bölümün birbirinden farklı yenilikleri,mekanları ve engelleri oluyor. Macera oyunları arasında gerçekten kaliteli bir oyun olan Badland’i kesinlikle sizlere önerebilirim. Oyunda bir engele takılır veya fazla beklerseniz bölüme baştan başlıyorsunuz.

Oyunda yönettiğiniz karakterde tek yapmanız gereken zıplamak,fakat bunun için zamanlamaya çok dikkat etmeniz gerekiyor. Hem engellerden kaçmalı hemde hızlıca bitirmek zorundasınız. Oyundaki geçemediğiniz bölümü atlayabilin diye bütün kilitleri açık apkyı sizlere sunuyoruz. İndirerek oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.