bhop pro 1.5.7 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu79 MB
  • Üreticibegma
  • Kurulum"bhop-pro-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 336 views

Counter Strike 1.6’yı oynadıysanız death run serverlerini biliyorsunuzdur,bir yerden bir yere zıplayarak bölümün sonuna gelmeye çalışıyorsunuz.Eğer daha önce Counter Strike oyununu oynamadıysanız bu oyun size pek anlamlı gelmeyecek bana sorucak olursanız eğer Counter Strike oyununu daha önce oynadıysanız bu oyunu oynamalısınız aksi taktirde eğlencesini pek anlayamazsınız.Oyunda elinde bıçakla koşan bir karakteri kontrol ediyorsunuz ve bu karakteri gerektiği yerlerde zıplatarak ve kontrol ederek bölümün sonuna ulaştırmaya çalışıyorsunuz bıçakta elinizde süs niyetine duruyor oda cs havası katmak için sanırım.

bhop pro da yönettiğiniz karakterin gerektiği yerde zıplatmalı gerektiği yerdede diğer haraketleri yaptırmalısınız çünkü bir platform üzerindesiniz ve bu platformdan diğerine geçerken boşluklar ve bazı engeller oluyor ve bunları atlatarak yere düşmemeye çalışıcaksınız aksi taktirde yanarsınız.Sizde hemen bu oyunu oynamak istiyorsanız bhop pro oyununu indirin ve para hileli bir şekilde oynayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.