Blade Bound v2.2.5 Mega Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu45MB
  • ÜreticiArtifex Mundi
  • KurulumÖncelikle oyunu hileli oynamak için android/obb klasörünün içerisine indirdiğiniz SD Datada bulunan "com.artifexmundi.balefire" isimli dosyayı atın ve daha sonra apkyı kurup oyuna başlayın.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.637 views

Güncelleme Tarihi

Blade Bound oyunu aksiyon dolu bir rpg oyunudur. Rpg oyunlarını sevenler için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bu oyunda yapacaklarınız hiç bitmiyor, her bölüm farklı yaratıklarla karşılaşıyor ve bu yaratıkları öldürerek bölüm sonu canavarına yani booslara ulaşıp onları yok etmeye çalışacaksınız. Oyunda büyü, silah ve zırhlar bulunuyor ve sizde bunları geliştirerek yaratıklara karşı güçlü bir hale geliyorsunuz.

Blade Bound oyununun hileli apksını sizlere sunduğumuz için bunu indirerek sınırsız elmas hilesine, seri yetenek atma hilesine ve para hilesi gibi bir çok hileye ulaşarak dilediğiniz şeyi kolayca geliştirebilir ve oyunu hızlıca bitirebilirsiniz. Sizde rpg oyunlarını seviyor ve iyi bir rpg aksiyon deneyimi yaşamak istiyorsanız oyunu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ