Brawl Stars 29.270 Mega Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5.999 votes, average: 3,22 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu163 MB
  • ÜreticiSupercell
  • KurulumDilediğiniz versiyonu indirip kurabilirsiniz alternatif indir kısmından diğer sunucuyu da indirebilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 725.182 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Supercell firmasının şaheserlerinden biri olan Brawl Stars yakın zamanlarda mobil platforma girdi ve bütün oyuncular tarafından sevilip çıktığı gün milyon indirme sayısına ulaşmayı başardı. Bana soracak olursanız bu başarıyı sonuna kadar hakediyor. Clash of clans, clash royale gibi oyunlardan tanıdığımız Supercell firmasının bu seferki oyunu biraz farklı. Oyunda bir çok farklı mod bulunuyor ve bu modlar da farklı şeyler yapıyorsunuz. Örneğin klasik modda karşınızdaki 3 rakibe karşı elmasları topluyor ve 10 elmas toplayıp bunu elinizde tutmaya çalışıyorsunuz. İlk 10 elması toplayıp belli bir süre elinde tutmayı başaran takımda kazanıyor.

Oyun sadece bundan da ibaret değil, özel etkinliklerle birlikte gelen biletli oyunlarda robotlara karşı savaşacaksınız veya bir boss olacak ve onu yok etmeye çalışacaksınız. Kimi zamanda futbol modları ve değişik savaş modları gelecek. Yani oyunun sınırsız ve her daim güncellenen ve yeni şeyler eklenen bir yapısı var. Ayrıca oyundaki tek artılar bunlarda değil, oyunda bir çok karakter bulunuyor ve bu karakterleri oyun parasıyla geliştirebiliyorsunuz. Eğer oyunu hileli olarak oynamassanız karakter geliştirmek gerçekten zor olabiliyor ve oyunda çok vakit harcamanız gerekiyor.

Brawl Stars Mega Hileli Apk

Hileli apkda oyundaki bütün karakterler açık olacak ve siz istediğinizi seçip oynayabileceksiniz, ayrıca paranız sınırsız olduğu için karakterleri son levellere getirebilecek ve oyunda kapalı olan bütün etkinlikleri ve özel şeyleri rahatça deneyebileceksiniz. Sizde diğer oyunculardan bir adım öne geçmek ve rakiplerinizi alt edip galip gelmek için hemen hileli apklardan birini indirerek oyuna başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
1 38 39 40

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (682)

YORUM YAZ