Brawl Stars 19.111 Mega Hileli Mod Apk İndir

GeliştiriciSupercell
Sürüm:19.111
Kategori:OYUNLAR
Boyut:78 MB
Dil:Türkçe

Supercell firmasının şaheserlerinden biri olan Brawl Stars yakın zamanlarda mobil platforma girdi ve bütün oyuncular tarafından sevilip çıktığı gün milyon indirme sayısına ulaşmayı başardı. Bana soracak olursanız bu başarıyı sonuna kadar hakediyor. Clash of clans, clash royale gibi oyunlardan tanıdığımız Supercell firmasının bu seferki oyunu biraz farklı. Oyunda bir çok farklı mod bulunuyor ve bu modlar da farklı şeyler yapıyorsunuz. Örneğin klasik modda karşınızdaki 3 rakibe karşı elmasları topluyor ve 10 elmas toplayıp bunu elinizde tutmaya çalışıyorsunuz. İlk 10 elması toplayıp belli bir süre elinde tutmayı başaran takımda kazanıyor.

Oyun sadece bundan da ibaret değil, özel etkinliklerle birlikte gelen biletli oyunlarda robotlara karşı savaşacaksınız veya bir boss olacak ve onu yok etmeye çalışacaksınız. Kimi zamanda futbol modları ve değişik savaş modları gelecek. Yani oyunun sınırsız ve her daim güncellenen ve yeni şeyler eklenen bir yapısı var. Ayrıca oyundaki tek artılar bunlarda değil, oyunda bir çok karakter bulunuyor ve bu karakterleri oyun parasıyla geliştirebiliyorsunuz. Eğer oyunu hileli olarak oynamassanız karakter geliştirmek gerçekten zor olabiliyor ve oyunda çok vakit harcamanız gerekiyor.

Brawl Stars Mega Hileli Apk

Hileli apkda oyundaki bütün karakterler açık olacak ve siz istediğinizi seçip oynayabileceksiniz, ayrıca paranız sınırsız olduğu için karakterleri son levellere getirebilecek ve oyunda kapalı olan bütün etkinlikleri ve özel şeyleri rahatça deneyebileceksiniz. Sizde diğer oyunculardan bir adım öne geçmek ve rakiplerinizi alt edip galip gelmek için hemen hileli apklardan birini indirerek oyuna başlayın.

Kurulum

Aşşağıdan istediğiniz bir sunucuyu seçerek indirin ve inen apkyı indirip kurarak oyunu başlatın.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir