Brawl Stars ❤️ 33.151 Sınırsız Elmas ve Altın Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7.697 votes, average: 3,23 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu163 MB
  • ÜreticiSupercell
  • KurulumDilediğiniz versiyonu indirip kurabilirsiniz alternatif indir kısmından diğer sunucuyu da indirebilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 982.986 views
program galeri

Güncelleme Tarihi

Günümüzde popüler oyunlar arasına girmiş birçok oyunun arkasında Supercell bulunmaktadır. 2017 yılında Brawl Stars hileli apk indir oyununda beta sürümünü sizlere sunmuştu. Bu oyun ilk günden itibaren eğlenceli yapısı ile kullanıcılar tarafından ilgi gördü. En çok oynanan oyunların online oyunlar olduğu gibi bu oyunda online olarak sizlere sunulmuştur. Arkadaşlarınızla veya farklı kişiler ile rahatlıkla bu oyunu oynayabilirsiniz. İlk olarak dünya çapında 2018 yılında kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bu oyun Çin üzerinde ayrı bir platform olarak Çin’de yayınlanmaktadır. Yapım aşamasını oldukça uzun süren bu oyun kullanıcıların beğenisine sunulmadan önce çok iyi bir şekilde analiz edilmiştir. Daha geniş kitlelere hitap etmek amacıyla global alanlara sunulmuştur.  Bu oyun için büyük paralar harcanmıştır. Kullanıcıların eğlence ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla pek çok husus göz önünde bulundurulmuştur. Ayrıca, bu kadar popüler olmasından dolayı da bir çok kişi tarafından brawl stars hile aranır oldu, bu sebeple de bunu bulmak her ne kadar zor olsa da sitemizden indireceğiniz apk dosyası sayesinde hileyi kullanabileceksiniz.

Brawl Stars Hileli Oynanış

Bu oyun içerisinde farklı modlar bulunmaktadır. Modların hepsi birbirinden eğlenceli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı karakterler ile oyun içerisinde rakipleriniz ile rekabet içerisine giriyorsunuz. Karşı takımın oyuncularını yenilgiye uğratarak galibiyet kazanıyorsunuz.  Oyun içerisinde bulunan her karakterin kendine özgü güçleri bulunmaktadır. Süper güçleriniz oyun içerisinde biriktiğinde karşı tarafa en iyi hasarı vereceğiniz güçler ile saldırıyı gerçekleştirirsiniz. Bu sayede galibiyet oranınız yükselir. Eğer oyunu brawl stars apk olarak indirirseniz bir çok şeye kolayca sahip olabileceksiniz. Belli şartları karşıladıktan sonra karakterlerin özel yeteneklerini açabiliyorsunuz. Aynı zamanda oyun içerisinde estetik görüntüyü arttırmak amacıyla mağaza üzerinden kostüm ve ses efektleri gibi farklı ürünler satın alabiliyorsunuz. Bunu ister eğlence amaçlı isterseniz de rakiplerinize psikolojik baskı yapmak amacıyla satın alabilirsiniz.

Brawl Stars Modları

Oyun içerisinde sürekli aynı görevleri yerine getirmekten sıkılacağınız düşünülerek farklı modlar eklenmiştir. Farklı modlar sayesinde sürekli farklı heyecanlar ile farklı hazlar alacaksınız. Eğlenceniz için kendinize en uygun modları seçme şansınız bulunmaktadır. Gelin hep beraber birbirinde güzel modları inceleyelim. Ayrıca, bu modların dışında sizlere sunduğumuz brawl stars hileli mod apknın sayesinde de oyunda maddiyat olarak hiçbir derdiniz olmayacak ve sınırsız elmas ve altına sahip olacağınız için istediğiniz her şeyi alabileceksiniz.

Brawl Stars Elmas Kapmaca

Bu mod üzerinde iki tane takım bulunmaktadır. Takımlarda 3’er kişi yer almaktadır.  Oyun başladığında harita ortasında elmas çıkmaktadır. Bu elmasları daha önce alarak 15 saniye boyunca elinizde tutmaya çalışırsınız. Bununla beraber elmasları rakipleriniz sizden önce alırsa rakiplerinize saldırarak onların elindeki elmasları alabiliyorsunuz. Önemli olan oyun sonunda 10 elmasa sahip olmaktadır. Rakiplerinizi yenmek için elmasları sizin elinizde tutmanız gerekir. Oyun sonunda çeşitli hediyeler kazanma fırsatınız bulunmaktadır. Eğlencenizi arttırmak adına bu mod sizler için uygun bir seçimdir.

Brawl Stars Apk İndir Hesaplaşma

Bu mod hayatta kalma oyunu olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu mod üzerinde tek kişi ve ya iki kişi olarak rekabet gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte eğlence yakalamak amacıyla sizlere sunulan güzel bir fırsattır. Arkadaşlarınızla beraber oynamanız sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Tek başınıza oynadığınız takdirde rakipleriniz tarafından etkisiz hale getirilirseniz tekrar canlanıp oyuna devam edemezsiniz. Arkadaşlarınız ile oynarken  arkadaşınız hayatta olduğu sürede belli bir süre boyunca bekleyip canlanma şansınız bulunuyor.

Harita sürekli daralmaktadır. Harita daraldıkça hayatta kalmak daha da zorlaşacaktır. Brawl Stars apk bu mod ile oyunculara büyük bir heyecan vermektedir. Etrafınızda oluşacak sandıkları parçalayarak çeşitli güç ve özellikler kazanırsınız. Bazen karşınıza robotlar çıkacaktır bu robotlar sayesinde güç kazanma fırsatınızda bulunacaktır. Tamamen hayatta kalmaya çalıştığınız bu bölümde bütün fırsatlardan yararlanmanız gerekir. Üstelik arkadaşlarınızla beraber ortak hareket ederseniz başarılı olma şansınız daha yüksektir. Harita daralmadan ne kadar fazla kişi etkisiz hale gelirse o kadar şansınız artacaktır. Üstelik arkadaşlarınızla beraber gezdiğiniz takdirde galibiyet şansınız artacaktır. Tek gezen kişilerin sizin karşınızda şansı olmayacaktır. Sizlerde arkadaşlarınızla beraber eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Brawl Stars Soygun

Sizlere sunulan bu bölümde de 2 takım oluşturulmaktadır. Takımlarda 3’er kişi bulunuyor. Her iki takımında sandıkları var. En hızlı şekilde karşı takımın sandıklarını yok etmek için çaba gösterirsiniz. İlk karşı takımın sandığını yok eden başarılı sayılacaktır. Oldukça rekabetli bir bölümdür. Galibiyet için olabildiğince hızlı olmaya çalışabilirsiniz.

Brawl Stars Savaş Topu

Oyun içerisinde sizlere sunulan farklı modlar oyunu daha eğlenceli hale getirmektedir. Bu modda oldukça eğlencelidir. Oyuna başladığınız anda haritanın ortasında otomatik olarak bir top belirecektir. İlk olarak bu topu alıp karşı takımın kalesine gol atan sayı kazanmaktadır. Buna bağlı olarak oyun sonunda takımların gol sayılarına bakılır. Hangi takım daha çok attıysa galip takım olarak seçilir. Oyunda beraberlik yoktur. Eğer sayılarınız eşitse ek süre verilerek gol atılması beklenir. Sadece ek süre içerisinde de gol olmazsa beraberlik kabul edilir. Futbol oynamayı seven oyun severler için güzel bir seçim olabilmektedir.

Brawl Stars Robot İşgali

Bu bölümde takım halinde sürdürülebilecek eğlenceli bir bölümdür. Yapay zekalar tarafından kontrol edilen robotlara karşı direnmeniz bekleniyor. Harita ortasında sandık bulunmaktadır. Bu sandığı uzun süre korumaya çalışıyorsunuz. Dayanabildiğiniz zamana kadar oyun devam etmektedir. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu bölüm aşırı zevkli hale gelecektir. Bu bölüm en çok tercih edilenler arasındadır.

Brawl Stars Süper Şehir Saldırısı

Mega canavarlar tarafından saldırıya uğrayan şehri kurtarmaya çalışıyorsunuz. 3 kişilik bir takımınız bulunmaktadır. Bu takım ile beraber mega canavarlara karşı rekabet gösteriyorsunuz. Mega canavarları öldürdüğünüz takdirde oyun galibiyet ile sonuçlanacaktır. Mega canavarlar sizden önce şehri yok etmeyi başarır veya takımda bulunan 3 kişiyi yok ederse oyun yenilgi ile sonuçlanır. Bunun için oyun içerisinde 3 kişinin de ölmemesi önemlidir. Bir kişi bile oyuna devam ediyor olursa sizlerin yeniden canlanma şansınız bulunmaktadır. Bu sayede mega canavarlara karşı rekabet içerisinde oyuna devam edebilirsiniz.

Brawl Stars Alaşağı

Harita ortasında bir boss bulunmaktadır. Oyunculardan bu bossa en çok hasarı vermesi istenir. Bu oyunda tekrar canlanma vardır. Etkisiz hale gelen karakter tekrar doğacaktır. Oyun içerisinde 10 kişi bulunur. Bu aşama da etrafta etkisiz hale gelen kullanıcılardan düşen enerjileri toplama şansınız bulunacaktır.  Bu mod oyuncular tarafından oldukça tutulmuştu. Fakat oyuna yılbaşında gelen güncelleme ile oyundan kaldırıldı. Yeni gelen güncellemeler ile tekrar oyuna eklenmesi bekleniyor. Oyun sürekli güncel tutularak yeni özellikler ile birlik sizlere en iyi eğlenceleri sunmaktadır.

Brawl Stars apk Nasıl Kurulur?

Oyunu oynamaya karar verdiyseniz Brawl Stars apk indir aşasını araştırmaya başlamış olmalısınız. Sizlere sunulan apk dosyasını indirerek telefonunuza dosyaları atmanız yeterli olacaktır. İndirilen dosyayı alarak kolayca kurulumu sağlayabilirsiniz. Daha sonrasında telefonunuzun ekranına gelen oyun simgesinde oyuna giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı adı ve gerekli bilgileri belirterek oyuna başlayabilirsiniz.

Brawl Stars Hileli Apk Bilgisayardan Oynanır Mı?

Bilgisayar oyunlarının mobile taşınması ile kullanıcıların aklında birçok soru işareti oluşmaktadır. Bunun yanı sıra bazı eski telefonlar yüksek grafiklerdeki oyunlar açmayabiliyor. Bu adımda kullanıcılar mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamayı amaçlıyor. Sizlerde bilgisayarınıza bluestacks uygulamasını indirerek telefonlarınız oynadığınız oyunları bilgisayar üzerinden çok daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden indirdiğiniz brawl stars apk dosyasını açarak aynı telefondaki gibi kurulumu tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde ekrana gelecek olan oyun simgesinden oyuna giriş sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu programın sizlere sunduğu özellikler ile oyunu klavyedeki tuşlar ile rahatlıkla oynayabileceksiniz. Ekranın belirli noktalarına klavye tuşları atanarak oyunun kolay bir şekilde oynanması sağlanıyor. Sizlerde bilgisayardan eğlencenizi devam ettirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
1 48 49 50

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (847)

YORUM YAZ