Granny 1.7.4 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu103.3 MB
  • ÜreticiDVloper
  • Kurulum"granny-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 389 views

Güncelleme Tarihi

Granny para hileli apk oyunu, ıssız ve korkunç bir evde geçen evin içinde bulunan nineden kaçıp evden kurtulmaya çalışacağınız bir oyundur. Oyun ilk çıktığı andan itibaren sevilmiş ve hala indirilmeye devam ediyor, milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan ve bir çok kişiyi korkutan bu oyunda dikkatli olmalısınız. Evin içindeki nine gerçekten çok hızlı hareket edebiliyor ve sizin en ufak hareketinizi bile algılayabiliyor bu sebeple oyunda evden kaçmaya çalışırken en iyi şekilde ilerlemeli ve karşınıza bir anda çıkacak şeylere karşı hazırlıklı olmalısınız.

İşiniz gerçekten zor olacak çünkü bir çok şeyle uğraşacaksınız, oyun aksiyon dolu bir oyun olduğundan oradan oraya koşturarak bir yandan evdeki sırları çözmeye çalışırken bir yandan korkunç nineden kaçmaya çalışacaksınız. Sürekli olarak karşınıza çıktığından ya onun dikkatini dağıtacak ya da ondan bir şekilde kaçmaya çalışacaksınız. Karanlık bir ortamda oynarsanız atmosferi daha da iyi hissedebileceğiniz bu korku oyununu küçük yaştaki kardeşlerime tavsiye etmiyorum, sizde oyunu para hileli olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ